10 rosyjskich instagramów, które Cię zainspirują

Myślę, że wszyscy lubimy aplikację Instagram. Dla mnie to przede wszystkim źródło inspiracji i motywacji. Możemy tu spotkać dużo ciekawych ludzi, którzy nie tylko publikują ładne zdjęcia, ale też piszą o ważnych rzeczach. Chcę polecić Wam 10 rosyjskojęzycznych profili na Instagram, które są warte uwagi i polubienia. Поехали!

Great Russian

Codzienna dawka ciekawych przypadków zawiłości języka rosyjskiego z bardzo ciekawym tłumaczeniem, co i dlaczego. Na profilu co jakiś czas pojawiają się też krótkie testy i sprawdziany, rozwiązania których czasami  zaskakują nawet native speakerów języka rosyjskiego.

Hours Family

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych profili Instagram w Rosji. Stanisława to piękna kobieta, która nie do końca wpisuje się w wymiary Marlin Monroe 90x60x90. Stanisława na swoim profilu publikuje dość i piszę o tym, jak lubić siebie i swoje ciało, jak przestać słuchać innych i próbować wpasować się do standardów.

Irina Gorbacheva

Profil Iriny Gorbachevej dosłownie wysadził rosyjskojęzyczny Instagram! irina jest aktorką Teatru Krótkie filmiki Iriny szybko zebrały ponad 1,5 miliona obserwujących! Filmiki były nagrywane z moskiewskiego metra, z ulic, taksówek itd. Irina wcielała się w nich w rolę cudzoziemki, która mówi po rosyjsku z akcentem, w rolę matki rozmawiającej z »niewidzianym» dzieckiem itd. Naprawdę jest to jeden z najlepszych profili, pełen humoru i zajawki.

Tanya Rybakova

Jeżeli interesujecie się zdrowym trybem życia, to koniecznie zobaczcie profil Tani Rybakovej. Jej historia to niesamowity przykład tego, jak można wziąć się w garść i zmienić swoje życie. Jeszcze kilka lat temu Tanya ważyła 110 kg, ale dzięki ogromnej pracy nad sobą schudła 55 kg. Tanya na swoim profilu dzieli się fajnymi przepisami, motywuje i daje przydatne rady. Ten profil to też źródło słownictwa związanego ze zdrowiem i treningami.

Daria Moguchaya

Jest to profil dający do myślenia. Daria mieszka w Krasnodarze, ma męża i dwójkę dzieci — Łukę i Wasylisę. Wasylisę Daria zaadoptowała w grudniu 2015 roku. Daria dzieli się swoim doświadczeniem jak dzięki rodzinie dziecko systemu zmienia się w uśmiechniętą dziewczynkę. Pierwsze nagrania i posty są bardzo ciężkie, ale warte uwagi.

Anikoyoga

Jeżeli jak ja kochacie jogę, to profil Aniko jest dla Was. Przepiękne zdjęcia i wideo, które publikuje Aniko, są pełne gracji i kobiecości. Aniko potrafi robić asany w najbardziej nieoczekiwanych miejscach (np. na lodowisku) i w ciekawym towarzystwie (np. z kurą). Jest to znowuż dobry profil pod względem słownictwa związanego z jogą, zdrowym trybem życia i motywacją.

Textogram

Jeżeli chcecie nie tylko publikować zdjęcia, ale też pisać ciekawe teksty na swoim Instagramie, to profil Textomba jest dla Was. Lena zdradza techniki pisania dobrych tekstów, które zwracają uwagę i przyciągają odbiorców.

Margo Bylinina

Na swoim profilu Margo daje cenne wskazówki jak pracować nad własnym wizerunkiem, jakich błędów nie popełniać. Oprócz tego znajdziemy u Margo przydatne ćwiczenia na emisję głosu.

Sashabo

Sasha jest z Moskwy, jest dziennikarką, biegaczką i ambasadorką Nike w Rosji. Na swoim profilu publikuje bardzo ciepłe, душевные teksty o wydawałoby się zwykłych przedmiotach (np. wazon czy zabawka), ale jednak takich, które mają dla swoją wartość.

Natasupernova

Na koniec chciałabym polecić Wam profil rosyjskiej modelki Natalii Wodianowej. Życie Natalii Wodianowej to nie tylko pokazy Dior czy Chanel, sesje i wywiady, ale też aktywna działalność charytatywna. Natalia założyła fundację »The Naked Heart Foundation», która dba o inkluzywność społeczeństwa i buduje place zabaw dla dzieci ze specjalnymi potrzebami.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.